2021 жылдың 17 ақпанында директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары үшін «Мектепішілік бақылау тәрбие үдерісін тиімді басқарудың негізі» тақырыбында аудандық семинар өткізілді.

Мақсаты - директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасарларының басқарушылық құзыреттілігін дамытуға ықпал ету.

Семинар жұмысына білім бөлімінің басшысы М.Бимағамбетова қатысты. Қатысушыларға арнаған сөзінде ол қарастырылып отырған мәселенің өзектілігін атап өтіп, «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында білім беру жүйесінің алдында тұрған міндеттерге назар аударды.

Теориялық материалды №4 жалпы білім беретін мектеп директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Н.Самлайкина ұсынды. Наталья Юрьевна «Тәрбие үдерісін мектепішілік бақылауды ұйымдастыру бойынша әдістемелік ұсынымдар» электрондық нұсқаулығымен таныстырды.

№ 12 жалпы білім беретін мектеп директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары С. Иванова «Тәрбие үдерісін мектепішілік бақылауды ұйымдастыру технологиясы» практикумын өткізді.