Ағымдағы жылдың 26 наурызында химия мұғалімдерінің оқушыларды олимпиадалық міндеттерді шешуге дайындау мәселелеріндегі әдістемелік құзыреттілігін арттыру мақсатында «Олимпиадалық міндеттерді шешу» тақырыбы бойынша семинар-практикум өткізілді.

№4 жалпы білім беретін мектептің мұғалімі Н.Аверкова өз сөзінде оқушыларды олимпиадаларға дайындау бойынша жұмыстың ерекшеліктері туралы айтты.

Химия пәнінен типтік есептерді шешу үлгілерін (теориялық және практикалық аспектілері) гимназия мұғалімі Н.Молис және №3 мектеп-лицейінің мұғалімі Н.Перькова ұсынды.

Семинардың практикалық бөлігі олимпиадалық есептерді шешу дағдыларын пысықтауға бағытталды.

Білім бөлімінің әдіскері А.Пивнюк оқушыларды пәндік олимпиадаларға дайындау бойынша бірыңғай жоспар әзірлеуді ұсынды.